dětský dres ronaldo Mohamed Salah za 38,5 milionu liber

dětský dres ronaldo Mohamed Salah za 38,5 milionu liber nevypadá špatně, že? Od loňského léta, kdy se Egypťan vrátil do Premier League s Liverpoolem, se vysmíval svému neúspěšnému kouzlu s Chelsea a pochybovačům zvedl dva prsty. S 33 góly a devíti asistencemi má Liverpool v této sezóně skutečně zlato. Pokud by Kevin de Bruyne týden co týden neohromil fanoušky, už by na cenu PFA Player of the Year vyryli Salahovo jméno.

Nicméně jejich hvězdný muž nebyl potřeba od začátku proti Portu ve druhém zápase osmifinále Ligy mistrů. Upřímně řečeno, 25letý hráč napáchal škody již v prvním zápase svým pozoruhodným zásahem na Estádio. do Dragãa po boku zakončení Roberta Firmina a hattricku Sadia Manea. Mohamed Salah se rychle prosadil proti Porto. Výsledkem bylo, že Salah zaujal své místo na lavičce Anfield vedle takových, jako jsou Alex Oxlade-Chamberlain a Virgil van Dijk, když Reds pronikli do čtvrtfinále s remízou 0:0. Byl důvod naznačovat, že Jurgen Klopp nebyl spokojený s bezbrankovým zápasem, ale Salah nakonec vstoupil do boje v 74. minutě. Kdyby nic jiného, ​​Salah by to dalo pár minuty navíc a Kopites doufá, že své portugalské soupeře zlomí. A i když tomu tak nakonec nebylo, 25letý hráč přesto během zápasu vytvořil několik kouzelných okamžiků.

Ve skutečnosti byl jeho první dotek hry něco zvláštního samo o sobě. Egypťan nasměroval svého vnitřního Dennise Bergkampa, aby zabil míč mrtvý na Dětské Dresy Fotbalové pravém křídle poté, co Dejan Lovren vydal diagonální přihrávku nejméně 50 yardů. Dokázal ovládat míč bez námahy,