dětský fotbalový dres ronaldo Zdálo se, že Ilkay Gundogan n

dětský fotbalový dres ronaldo Zdálo se, že Ilkay Gundogan na půlhodině překonal hru mimo dosah United a poté, co se otočil v pokutovém území, krásně zakončil kolem De Gea. I když Pep Guardiola na tento zápas nechal několik svých velkých zbraní – včetně Sergia Aguera a Kevina De Bruyne - United byli během úvodních 45 minut zcela deklasováni. Na Opta, United nevypálili během prvního poločasu ani jednu ránu. To je poprvé, co se United stalo od října 2015 proti, uhodli jste, Manchester

City. Balotelli tweetuje během Manchester derbyA jeden muž, který absolutně miloval to, co sledoval, byl Mario Balotelli. Italský útočník, který opustil City již v roce 2013, neodolal a neposmíval se Red Devils a fandil svým bývalým zaměstnavatelům. Krátce před poločasem Balotelli na Twitteru napsal: „Manchester Utd.. Lmfao. Město Manchester.. ? Pojď, město!!!" Netřeba říkat, že smích nad neštěstím United se fanouškům City mimořádně líbil. Během 10 minut od zveřejnění tweet již obdržel téměř 6 000 retweetů a 8 500 „lajků“. Nicméně Balotelli vypadal poněkud hloupě poté, co United dokončili úžasný comeback ve druhé polovině.

Balotelli zničil, když United vyhráli 3-2 Podpalovaný Paul Pogba otočil zápas na začátku druhého poločasu dvěma góly během tolika minut. Francouz předvedl žalostný výkon během úvodních 45 minut, ale vrátil United na úroveň. A pak Chris Smalling, na kterého fanoušci United během prvního poločasu také bouřili, vstřelil naprosto nečekaný třetí gól pro hosty. United se nějak podařilo zkazit City's party a zajistit, že musí počkat. před zpečetěním titulu Premier League. Buďte opatrní,czfotbalshop.com než budete příště tweetovat, Mario...Nebyl však úplně hotový. Potom to zveřejnil po zápase...